Turbina :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Anarki
    Classic
    • 2010
    • 15

    Turbina :(

    yogi_at_pozen,
  • Nabuch
    Drive
    • 2009
    • 65

    #2
    Turbina

    Witajcie przez zimę zapiekła mi się geometria i niestety przy czyszczeniu okazało się że turbina jest juz w nieciekawym stanie . Po regeneracji przejechałem jakieś 25 k km . Zauwazyłem ostatnio ubytki oleju a turbina ma jeden bok części powietrznej podtarty. Ktoś coś poradzi? Kolega sprawdzał mi nowe w intercarsie i są po ok 2800 z firmy KKK . U mnie jest graret . Można zamienić te dwie turbiny - podobno jedna i druga były montowane w alh . Jak z jakością ?Aso niestety zaporowo 4600 ;(Jeżeli nie nówka to może ktoś poleci naprawdę sprawdzony warsztat regenerujący?

    Komentarz

    • Dzida
      RS
      • 2006
      • 2253

      #3

      Komentarz

      • Nabuch
        Drive
        • 2009
        • 65

        #4
        Dzięki za odpowiedź . Po rozpoznaniu lokalnego rynku zdecydowałem że spróbuje w Trans turbo w Mielcu. Mam do nich jakieś 120km . Na forach passata i golfa firma polecana więc szanse na poprawny zabieg są większe dodatkowo będę na miejscu. Lokalni mechanicy wożą /wysyłają do nich. Ogólnie wolałbym nówkę no ale cóż... Po jakimś czasie dam znać . Obecna była regenerowana w Auto-Centrum Starachowice u P. Wierzbickiego . Wytrzymało jakieś 25 k km i lekko ponad 2 lata. Ma luzy na wirniku takie że są obtarcia na obudowie i niestety pojawił się problem z wyciekającym olejem . Dodam że sprężarka była zadbana ... nigdy nie "butowna" przed rozgrzaniem , zawsze chłodzona po dojechaniu na miejsce.

        Komentarz

        • alxxx
          RS
          • 2010
          • 1823
          • Octavia I (1U2)
          • ASZ 1.9 TDI PD 130 KM

          #5
          Kolego do Mielca wal śmiało. Nie tylko u Ciebie miejscowi spece tam oddają. Ja sam mam od nich regenerowaną. Znajomy mechanik mówił, że był problem tylko z jedną w jego dotychczasowych poczynaniach - ale bez problemu wymienili i gra! :lol:
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz

          • chimek11
            Rider
            • 2007
            • 482

            #6
            alxxx

            ile Cie wyniosła ta "zabawa"

            też myśle pomału o regeneracji.

            Komentarz

            • alxxx
              RS
              • 2010
              • 1823
              • Octavia I (1U2)
              • ASZ 1.9 TDI PD 130 KM

              #7
              coś 800 pln, wiem że mechanik albo odsyła do nich (kurier) albo w niedziele w NS jest gość z tej firmy i ma na aucie dużo suszarek - wyraził się, że jedzie i na giełdzie wymienia na regenerowaną - ale o szczegóły co i jak się nie dopytywałem, gwarancja jest napisana więc nie ma problemu i notlauf już nie stoi przed oczami.
              VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
              Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

              Komentarz

              Pracuję...